Hallitus 2021

Sähköposti: hallitus@tio.fi 

Puheenjohtaja

Mikko Puukka

mikko.puukka@tio.fi

Varapuheenjohtaja

Joonas Alanko

joonas.alanko@tio.fi

Rahastonhoitaja

Aakku Hautamäki

a.hautamaki@tio.fi

Sihteeri

Jesse Malinen

jesse.malinen@tio.fi

Tapahtumavastaava

Santeri Levo

santeri.levo@tio.fi

Tapahtuma- ja tuutorointivastaava

Kristian Suominen

kristian.suominen@tio.fi

Viestintävastaava

Katariina Pelto-Pihko

katariina.pelto-pihko@tio.fi

Koulutuspolitiikka- ja viestintävastaava

Roni Lindeman

roni.lindeman@tio.fi

Yhdistystoiminta

Esa Heinonen

esa.heinonen@tio.fi

Hallituslainen X

Tässä voit olla juuri sinä! Hallitusta täydennetään seuraavassa yleiskokouksessa heti, kun tilanne sallii sen järjestettävän!